Austriackie kurorty zapraszają polskich pracowników

austiackie kurorty zapraszaja polskich pracowników

Wakacje i sezon urlopowy zbliżają się wielkimi krokami. To nie tylko czas wypoczynku, ale także doskonały okres do zarobku w postaci pracy sezonowej. Dodatkowy zastrzyk gotówki i to na przyzwoitym poziomie, z pewnością zadowoli każdego. Praca sezonowa w Austrii czeka na pracowników w sektorze hotelarsko-gastronomicznym. Branża turystyczno-hotelarska jest na tyle ciekawa, że mamy w niej styczność z ciekawymi ludźmi z całego świata. Poza tym lokalizacja naszego miejsca pracy jest zwykle bardzo atrakcyjna i w czasie wolnym możemy przy okazji zwiedzić i wypocząć w ciekawym rejonie. Niewątpliwie to wielki plus pracy w turystyce i hotelarstwie. Kolejnymi zaletami takiej pracy jest również bezpłatne zakwaterowanie w hotelowym pokoju, bezpłatne posiłki w hotelowej restauracji i wysokie napiwki od bogatych gości.

Od potencjalnych pracowników wymagana jest znajomość języków obcych. Podstawą jest oczywiście język niemiecki, a drugim wymaganym językiem jest język angielski. Najbardziej preferowane są osoby dynamiczne i zarazem sumienne. W zawodzie kelnera/kelnerki liczy się także dobra prezencja i komunikatywność.

Pracy najlepiej szukać w największych turystycznych miastach i wypoczynkowych miejscowościach, zwłaszcza w Alpach Wysokich. Największe zapotrzebowanie na pracowników z Polski jest w takich zawodach jak: pokojówka, kelner/kelnerka, pomoc kuchenna, sprzątaczka, ale także animator/animatorka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *