Białe szaleństwo w Alpach trwa…

białe szaleństwo w Alpach trwa

białe szaleństwo w Alpach trwa

Rokrocznie na zimowy wypoczynek w Austrii przyjeżdżają tysiące urlopowiczów. Sezon narciarski w Alpach właśnie trwa. Kurorty pracują pełną parą i chętnie przyjmują dodatkowych pracowników. Pracę można znaleźć na stanowisku pokojówki, kelnera/kelnerki, sprzątaczki, pomocy kuchennej. Ale nie brakuje także pracy dla instruktorów narciarstwa i snowboardu.

A jakie wymagania stawiane są kandydatom do pracy na stanowisko instruktora? Przede wszystkim niezbędne jest posiadanie właściwej licencji i doświadczenia w przeprowadzaniu szkoleń. Kolejnym zasadniczym wymaganiem jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Ponieważ jest to praca z ludźmi, przyda się także komunikatywność. Ale dla kogoś kto jest instruktorem sportów zimowych, powyższe wymagania nie stanowią żadnego problemu. Najgorzej może być ze znajomością języków obcych. Warto więc zawczasu zainwestować w lingwistyczną edukację. Oprócz wynagrodzenia, instruktorzy dostają darmowe ski passy, bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie.

Z pewnością jest to idealna praca dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Nie dość, że można całkiem nieźle zarobić, to jeszcze w wolnym czasie warto pośmigać w cudnych warunkach. Wspaniałe warunki techniczne na stokach, zapierające dech w piersiach widoki, górskie rześkie powietrze i grzane wino 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *